११ असार २०८१, सोमबार | Mon Jun 24 2024

क्याम्पिङ क्लब नेटवर्क टेक्नोलोजी र फ्रेन्ड्स एडभेन्चर टिमबीच रणनीतिक साझेदारीचीनको क्याम्पिङ क्लब नेटवर्क टेक्नोलोजी कम्पनी लिमिटेड र फ्रेन्ड्स एडभेन्चर टिम प्राली नेपालबीच सहकार्य सम्झौतामा हस्ताक्षर भएको छ । यो साझेदारीको उद्देश्य नयाँ अन्तर्राष्ट्रिय ई-कमर्स प्लेटफर्म सिर्जना गर्ने, आपूर्ति श्रृङ्खला व्यापार सहयोग बढाउने र चीन-नेपाल सांस्कृतिक आदानप्रदान सम्मेलन कार्यान्वयन गर्ने लक्ष्य राखिएको छ।

साथै, यसले व्यापार, संस्कृति र लगानीमा द्विपक्षीय र बहुपक्षीय व्यवसायलाई सहजीकरण गर्दै खेलकुद, पर्यटन र सांस्कृतिक आदानप्रदान गतिविधिहरू आयोजना गर्नेछ।

यो साझेदारीले पर्वतारोहण, पदयात्रा र क्यान्यन अन्वेषणमा विशेषज्ञ आउटडोर खेलकुद उपकरण आपूर्तिकर्ताहरूलाई नेपाली बजारमा सजिलै पहुँच गर्न र क्याम्प उपकरणहरूको लागि अनुकूलित यात्रा सेवाहरू प्रदान गर्न सक्षम बनाउँछ। थप रूपमा, सहकार्यले नेपालमा चिनियाँ पर्यटक र व्यवसायहरूका लागि सेवा प्रक्रियालाई अभिवृद्धि गर्दै समग्र सेवाको दक्षता र गुणस्तरमा सुधार गर्ने लक्ष्य राखेको छ।

‘जिन्हुआ माउन्टेन–चाइना इन्टरनेशनल क्याम्पिङ सम्मेलन’ मा नेपालको प्रतिनिधित्व गरेका फ्रेन्ड्स एडभेन्चर टिम प्रालीका महाप्रवन्धक राजेन्द्र लामाले महत्वपूर्ण साझेदारी सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका छन्। राजेन्द्र लामा नेपाल क्यानोनिङ एसोसिएसनका अध्यक्ष र नेपाल पर्यटन बोर्डको कार्यकारी बोर्ड समिति सदस्य, नेपाल पर्वतारोहण संघको केन्द्रीय सचिवालय सदस्य, हिमालयन पिस एजुकेशन फाउन्डेशनका अध्यक्ष लगायत आउटडोर साहसिक पर्यटन उद्योग तथा सामाजिक संस्थामा प्रमुख पदहरु सम्हालेका छन्। उनी कन्सेप्ट नेपालका संस्थापक/कार्यकारी निर्देशक तथा सुखवती फाउन्डेसनका महासचिव समेत हुन्।

महाप्रबन्धक लामाले सम्मेलनलाई ज्ञान आदानप्रदान गर्न, उदीयमान प्रवृत्तिहरू पत्ता लगाउन र बाहिरी खेलकुद र क्याम्पिङमा विश्वव्यापी सहकार्यलाई बढावा दिने विशेष अवसरको रूपमा जोड दिने बताएका छन्। उनले जिन्हुआ माउन्टेनको रमणीय आकर्षण र विचारपूर्वक योजनाबद्ध गतिविधिहरूको अपीललाई जोड दिएको र यसमा संलग्न सबैका लागि फलदायी र पूरा गर्ने अनुभव सुनिश्चित गरेको धारणा समेत राखेको छ।

प्रकाशित मिति : १० जेष्ठ २०८१, बिहिबार ००:००  ४ : ३६ बजे